Power Team techniek. WSD aan uw zijde.+49 6821 636076-0 ↗

POWER TEAM · HTPP-SERIE

RupskettingpersenSterke rupskettingen. Beheerste kracht.

Rupskettingpennen uit- en inpersen bij de machine of in de werkplaats. Ontdek de Power Team HTPP-serie met 50, 100 en 150 ton perskracht. Kopen of huren bij WSD.

Modellen vergelijken ↓
WSD
Uw verkoop- en servicepartnerVerkoop & verhuur in heel Europa
HTPP / 50 · 100 · 150700 BAR
Rupskettingpersen Power Team HTPP

Productafbeelding van de HTPP-serie; uitvoering verschilt per model.

50–150tPerskracht
700barWerkdruk
3Modellen
VOOR DE MACHINES WAAROP U VERTROUWT
RupsgraafmachinesBulldozersSteengroevenMachineonderhoud

DRIE MATEN. ÉÉN SYSTEEM.

De juiste kracht voor uw ketting.

Pendiameter, kettinggeometrie en benodigde kracht bepalen de keuze. Vergelijk de HTPP-modellen en laat uw uitvoering door WSD beoordelen.

Wat is de diameter van uw pen?

Beperk de gereedschapsselectie. Dit is een voorselectie, geen goedkeuring voor uw machine.

mm
POWER TEAM

HTPP-50

Compact. Verplaatsbaar.

50t
Slag
250 mm
Gewicht
85 kg
Pendiameter
19,3–36,4 mm
Model bekijken ↗
POWER TEAM

HTPP-150

Kracht voor grote taken.

150t
Slag
350 mm
Gewicht
372 kg
Pendiameter
22–70 mm
Model bekijken ↗

Technische gegevens vergelijken

PDF ↓
Maten, uitrusting en gereedschapsbereiken voor uw technische voorselectie.HTPP-50HTPP-100HTPP-150
Perskracht [t]50100150
Slag [mm]250350350
Werkdruk [bar]700700700
Effectief zuigeroppervlak [cm²]70,88132,7213,8
Olievolume [cm³]1.7724.6457.484
A · Vrije opening [mm]273345420
B · Uitlading [mm]6585100
C · Totale lengte [mm]1.4001.7502.103
D · Totale hoogte [mm]320435533
E · Totale breedte [mm]270305410
Gereedschapssets41012
Gewicht [kg]85205372

Bron: Power Team HTPP-productinformatie, PT_HTPP_0726_US. Technische wijzigingen voorbehouden.

KETTING, PEN EN MACHINE

Pendiameters per machine en kettinguitvoering

Maatvoorbeelden ter oriëntatie. Modeltoevoeging en kettingtype horen bij elke waarde: alleen “D6” is onvoldoende.

Pendiameters & onderstellen bekijken↗

D4 · D5 · D6 · D8 · D9 · PC200

Deze namen horen bij Caterpillar-bulldozers. D6H en D6N hebben al verschillende pendiameters in de genoemde SALT-voorbeelden. Ook LGP (lage bodemdruk), HD en extra penborging zoals PPR zijn relevant. Een machineserie is geen uniek kettingonderdeelnummer.

Caterpillar / CatHitachiLiebherrKomatsuVolvo CE

VAN GEREEDSCHAP NAAR SYSTEEM

Alles werkt samen.

WSD stemt hydrauliek en accessoires af op uw toepassing.

Het HTPP-fabrikantpakket
01 / HTPP SYSTEM
01

Het HTPP-fabrikantpakket

  • Hydraulische cilinder en persframe
  • Standaardgereedschapssets per model
  • Vlakke cilinder en afstandsstukken
  • Opbergkoffer
02

Uw afgestemde WSD-set

  • Geschikte pomp voor dubbelwerkende cilinders
  • Passende slangen en koppelingen
  • Manometer
  • Transportkist en gereedschap volgens afspraak

Pomp en slangen behoren niet tot het standaard HTPP-pakket. WSD kan deze aan uw complete set toevoegen.

Power Team pompen, slangen & accessoires↗

KOPEN OF HUREN

Uw toepassing. Uw oplossing.

01 / Koop

Voor regelmatig gebruik.

Een eigen rupskettingpers voor werkplaats, servicewagen en terugkerend onderhoud. Wij adviseren over model en uitrusting.

Koopaanvraag
02 / Huur

Voor uw volgende project.

Huur de 100 t HTPP-100 bij WSD. Pers, hydrauliek en accessoires worden op de inzet afgestemd. Andere maten en huurmogelijkheden bespreken we op aanvraag.

Meer over huren↗
WSD · We take care
Nieuw WSD-gebouw vanaf november 2026

Hauptstraße 115
66578 Schiffweiler

Schiffweiler ↗

POWER TEAM × WSD

Leer de techniek kennen. Spreek met de mensen.

WSD GmbH helpt bij selectie, koop, huur en instructie. Test het systeem en bezoek een demonstratie op onze vestiging, op afspraak.

Demonstratie afspreken

FAQ

Goede vragen. Duidelijke antwoorden.

01Wat is een rupskettingpers?

Een hydraulische rupskettingpers brengt gecontroleerde kracht op een kettingpen over. Met geschikte gereedschappen ondersteunt zij het uit- en inpersen bij onder andere graafmachines en bulldozers.

02Welk model past bij mijn machine?

Diameter en lengte van de pen, kettinggeometrie, beschikbare ruimte en benodigde kracht bepalen de keuze. Stuur WSD het machinetype, foto’s en maten.

03Welke perskrachten zijn beschikbaar?

HTPP-50 heeft 50 t, HTPP-100 heeft 100 t en HTPP-150 heeft 150 t. Alle modellen zijn opgegeven voor 700 bar werkdruk.

04Kan ik een rupskettingpers huren?

Ja. WSD biedt eerst de 100 t HTPP-100 als huursysteem. Andere maten kunt u aanvragen. Beschikbaarheid en uitrusting worden per inzet bevestigd.

05Zijn pomp en slangen inbegrepen?

Niet in het standaard fabrikantpakket. WSD kan een set samenstellen met pomp, slangen, koppelingen, manometer en transportuitrusting.

06Kan ik de pers eerst testen?

Ja. Testen, instructie en demonstraties zijn op afspraak mogelijk. Vanaf november 2026 is het nieuwe WSD-gebouw in Schiffweiler, Hauptstraße 115, hiervoor voorzien.

07Levert WSD in heel Europa?

WSD neemt koop- en huuraanvragen uit heel Europa aan. Transport, overdracht en planning worden individueel afgesproken.

08Welke pomp is nodig?

Een geschikte pomp voor dubbelwerkende cilinders. Druk, ventielfunctie, oliecapaciteit, slangen en koppelingen moeten op het HTPP-model passen.

09Past een rupskettingpers bij Caterpillar, Hitachi, Liebherr, Komatsu of Volvo?

Het merk alleen is onvoldoende. De gemonteerde ketting, sluiting, penmaten, vrije ruimte en benodigde kracht bepalen de keuze. WSD beoordeelt de Power Team HTPP-configuratie aan de hand van uw gegevens.

10Wat betekent Master Pin Pusher?

Dit is een pers voor de sluitpen van een rupsketting. Track Pin Press is een andere gangbare naam. De mogelijke werkzaamheden hangen af van pers, gereedschap en kettinguitvoering.

11Is 100 ton genoeg voor mijn graafmachineketting?

De perskracht alleen is niet beslissend. Ook penmaten, frameopening, keeldiepte, gereedschap en kettingconditie moeten passen. De HTPP-100 heeft volgens het datablad gereedschap voor pennen van 19,3–60,2 mm; dit is geen algemene machinegoedkeuring.

Contact

Uw machine. Onze volgende opdracht.

Beschrijf uw toepassing. Foto’s, penmaten of een tekening helpen ons gericht te adviseren.

Nieuw WSD-gebouw vanaf november 2026
Hauptstraße 115
66578 Schiffweiler

Verplichte velden zijn gemarkeerd met *.